+90 222 228 12 14
info@alsekimyamineral.com
Hakkımızda
Firmamız 11 Ağustos 2014 tarihinde Alparslan ARAR, Sumru ARAR ve Selim BURAN ortaklığı ile Eskişehir organize sanayi bölgesinde 1100 m2 lik alanda hizmete başlamıştır. Kurulu olan 100 kW lık enerji ile günlük 12000kg/gün yangın söndürme tozu üretim kapasitemiz ile yurtiçinde en fazla kapasiteye sahip olan firma olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Mikronize mineral üretimi kapasitemiz olan 70000kg/gün ile müşterilerimize en hızlı en kaliteli olarak hizmet sunmaktayız.

Şirketimiz bünyesinde TS EN 615 standardı ve  ISO 9001 Kalite yönetim sistemi çerçevesinde monoamonyum fosfat içerikli ABC tipi ve sodyum bikarbonat içerikli BC tipi  kuru kimyevi yangın söndürme tozları üretimi, yangın ekipmanları satışı (yangın dolapları, sprinkler, vanalar, hidrantlar vb.), mikronize minerallerin üretimi  (talk, kaolen, mika, zeolit, sepiolit, diatomit, bentonit, barit, perlit, pomza, dolomit, kuvars, nefelin siyenit, vermikülit vb.)  ve tarım gübreleri (monoamonyum fosfat, amonyum sülfat vb.) alım satımı yapılmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız yurt içi piyasalarında dışa bağımlılığın önüne geçmek üzere araştırmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Yenilikçi, genç, dinamik ve deneyimin bir arada olduğu güçlü kadromuz sayesinde yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında kaliteden ödün vermeden sağlam adımlarla büyümeye devam ediyoruz.
(11597) Okunma
Etiketler : alse kimya mineral eskişehir mineral eskişehir yangın söndürme tozu
Copyright © 2015 - Alse Kimya - Her Hakkı Saklıdır.
Forse Reklam